מיתוג ועיצוב גרפי
לרושם ראשוני חזק
Branding & Creative

מיתוג עסקי הוא תהליך מרתק ומרגש, שמהווה חלק הבלתי נפרד מהקמת העסק. המיתוג אשר ילווה את העסק משפיע רבות על המסר שעובר ללקוחותינו. תהליך המיתוג כולל מספר שלבים מרכזיים. בשלב הראשון, מקיימים סיעור מוחות ומנתחים את ערכי הליבה של העסק. בעת ניתוח זה, יש להבין את הערכים המרכזיים המגדירים את העסק, להבין מי קהל היעד, מה אנחנו רוצים לשדר ומה החוויה שאנחנו רוצים להעניק.

 

הלוגו שלנו והנראות הכללים היא הדבר הראשון שלקוח נתקל בו עלינו לזקק את המסר לכדי צבעים, צורה וטקסט שיראו מי אנחנו בצורה המהירה, הנקייה והמדוייקת ביותר.. זהו הבסיס למיתוג איכותי שילווה את העסק שנים רבות. לוגו ייחודי וזכיר- בעולם של היום, התחרות הגוברת בשוק, ריבועי ועומס הדימויים וסף הגירוי הגבוה, יוצרים שחיקה עיצובית מצד הלקוח. עלינו לדאוג הלוגו שלנו יהיה זכיר, ייחודי ומדוייק על מנת לבלוט בשוק.

 

בעבודה מול מעצבים מנוסים, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ויחודיות, באפיון הצרכים המדוייקים שלך. ערכי הליבה של העסק הינם נקודת המוצא לתחילת העבודה. על פי ערכים אלו יבנה המיתוג, כפועל יוצא מהם נעשה בחירות וויזואליות של הלוגו והסמלים, בחירת הצבעים, הפונטים והתמונות של המוצר או החברה. כל רעיון ותמונה צריכים לתמוך בערכי הליבה של העסק ולהעביר את המסר הנכון ללקוחות. מומלץ להשתמש במילים קצרות ותכליתיות המתמקדות במסר העיקרי שברצונכם להעביר. מסר ייחודי לעסק שלכם ש “ידבר את אותה השפה” באופן אחיד עם המיתוג.

 

מי הקהל שלנו?
חשוב לדייק את בחירת האלמנטים והצבעים בהתאמה לקהל היעד, נבחר בצבעים המתאימים לאופי הקהל, לתחומי העניין שלו ולתחום העיסוק שלנו. לוגו של חברת אופנה לצורך העניין, המיועד לקהל צעיר ודינאמי יטופל באופן שונה מלוגו למוסד פיננסי ברמה התוכנית, הצבעונית והעיצובית. ביציאה לפרוייקט מיתוג, יש צורך לבצע מחקר מעמיק של השוק, על מנת ליצור בידול ולהדגיש את היתרונות שלנו אל מול המתחרים.

 

שלבי העבודה בתהליך המיתוג המיתוג יתבצעו בהתאם לצרכי הלקוח, בהקשבה, קפדנות ומיקוד בערכי הליבה של העסק לחיזוק התדמית הרצויה. כל שלב בתהליך המיתוג הינו חשוב ומצריך חשיבה מעמיקה ודיוק על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר וליצור מיתוג ייחודי שמציג את אופי העסק והשירותים בצורה הטובה ביותר. מוכנים לתהליך מיתוג? גם אנחנו! מוזמנים להתיעץ עם המומחים שלנו בקשר למיתוג עסקי מקצועי.

NETRISE