מדוע אתר אינטרנט חיוני לכל עסק
הדיגיטלי שלך
כרטיס הביקור

רשת האינטרנט חדרה בעשורים האחרונים לכל תחומי החיים, וכיום כמעט כל אדם בישראל נעזר בה לקבלת מידע, להנאה מתכני בידור ופנאי, לחיפוש אחר בעלי מקצוע ולביצוע רכישות. לכן, עסקים שיש ברשותם אתרי אינטרנט פעילים זוכים לחשיפה עצומה בפני קהל יעד מגוון, ונעזרים באתריהם על מנת להציג את שירותיהם, מוצריהם ופעילויותיהם העסקיות. כל זאת בעלויות נמוכות מאוד יחסית למדיות אחרות כדוגמת הרדיו, הטלוויזיה והעיתונות הכתובה, אשר ההשקעה בהן אינה אפשרית או משתלמת לחברות שתקציבן מוגבל.

היתרונות שמספק אתר האינטרנט לחברה

מלבד החשיפה הרחבה בעלויות נמוכות מספקים אתרי אינטרנט לחברות עוד מגוון יתרונות, וביניהם:

  • כרטיס ביקור וירטואלי – האתר מאפשר לפרסם שירותים ומוצרים תוך יצירת תדמית חיובית, ולשנות את תכניו בכל עת בהתאם להתפתחויות בענף, או למוצרים ומבצעים חדשים.
  • קישור למקורות מידע – אתר האינטרנט מהווה כתובת אותה ניתן לשלב ולקשר לאינדקסים ולאתרים מקצועיים בתחום, וכך לזכות בכניסות רבות מצד קהל יעד רלוונטי המתעניין בשירותי החברה.
  • רשתות חברתיות – כיום כמעט כל אדם חבר ברשת חברתית מסוימת, כדוגמת פייסבוק או גוגל פלוס, ואילו המלצות המתקבלות ברשתות אלו נחשבות בקרב הגולשים לאמינות במיוחד. אתר האינטרנט מאפשר לאנשי השיווק בחברה ולגורמים אחרים להפנות את המעוניינים באופן ישיר באמצעות קישור מהרשת החברתית לאתר.
  • להיות בעניינים – אתרי האינטרנט הפכו בימינו כה שכיחים ומקובלים, עד כי חברה שאינה מחזיקה אתר עשויה לעורר תמיהה וחשדנות. כלומר, האתר לא רק מספק מידע ומושך את הגולשים לבצע פעולות, אלא מעיד על השקעה ורצינות ומסייע לחברה להתמודד מול מתחרים בתחום.
  • מדיה סלולארית – מזה שנים שהסמארטפונים כובשים את השוק, ומשמשים את בעליהם למציאת עסקים ומוצרים באופן מיידי וספונטאני. אתר אינטרנט המותאם למדיה הסלולארית מאפשר ללקוח להיכנס אליו בכל שעה ומכל מקום, ובתוך כך גם ליצור קשר עם בעליו.

אלמנטים חשובים באתרים לעסקים וחברות

מכיוון שעסקים וחברות מאופיינים לעיתים במחסור בזמן, חשוב להקפיד על בניית אתר מהירה שאיננה דורשת טרחה מרובה, ואינה כרוכה בזמני הקמה ארוכים. לכן, על פי רוב עדיף להשקיע באתר בעל נפח בינוני עם חבילת אחסון אמינה, וכן מערכת ניהול תוכן קלה לשימוש. יחד עם זאת, מובן שקיימת חשיבות גדולה לעיצוב אלגנטי ומקצועי של האתר, לתכנים מקצועיים ושיווקיים באיכות גבוהה, ולהתאמת האתר למדיה הסלולארית. לכן, לצורך הקמת האתר מומלץ לפנות לחברה בעלת ניסיון, המכירה את צרכיהן של עסקים וחברות ומסוגלת לספק חבילה המותאמת במדויק לדרישותיהם.

NETRISE